o nás

Naše rodinná ekofarma se nachází v CHKO Broumovsko, v malé obci výšce 465 m.n.m. v okolí Broumovských a Teplicko – Adršpašských skal. Hospodaříme na 353 hektarech. Zabýváme se především chovem a křížením masného skotu plemene Salers a chovem prasat plemene Mangalica. Doplňkovým chovem je drůbež. V Dětské farmě dále chováme mnoho dalších druhů hospodářských zvířat.
Jsme držiteli CERTIFIKÁTU NA BIOPRODUKTY kontrolní organizace KEZ a certifikátu BROUMOVSKO regionální produkt.

Na broumovsku naleznete nejen přírodní krásu, romantické skalní útvary, vyhlídky do malebné krajiny, pohodu a relaxaci, ale i unikátní architekturu vrcholného baroka s jedinečným souborem barokních kostelů. Celá oblast je protkaná dobře značenými turistickými a cyklistickými stezkami, které jsou dobře sjízdné i na hřbetu koně, což vřele doporučujeme!

historie

 • začátek hospodaření na 200 hektarech pronajatých pozemků a pronajatých budovách. Ještě téhož roku jsme se stali ekologickou farmou

 • postupný nákup pozemků a pronajatých budov, pastevní chov skotu

 • oprava kravína a budování porážky a bourárny masa

 • schválení a certifikace porážky a bourárny masa, výhra v soutěži Zemědělec roku 2012 v kategorii Mladý farmář

 • udělení certifikátu BROUMOVSKO regionální produkt®

 • rozšíření chovu o prasata plemene Mangalica a drůbež

 • vybudování Dětské farmy a budování farmářské prodejny
  4. místo v soutěži Farma roku

 • Cena za přínos k rozvoji Enviromentální výchovy, vzdělávání a osvěty

 • vybavení výrobny uzenin a výroba uzenin v bio kvalitě, otevření Farmářského krámku

Pro Vás

Naše farma je přístupná veřejnosti a snažíme se přiblížit život a hospodaření na farmě nejen dětem, ale i dospělým.
Pro děti mateřských a základních škol je připraven speciální program, kdy se během dopoledne seznámí s hospodářskými zvířaty, péčí o ně, výrobou krmení, zemědělskou technikou, zemědělskými plodinami apod. zábavnou a praktickou formou.
Dospělí se seznámí s provozem farmy, zpracováním masa, chovem zvířat na organizovaných exkurzích nebo prostě mohou strávit čas s dětmi mezi zvířaty v dětské farmě.
Všichni mají možnost ochutnat naši farmu všemi smysly a to nejen při Farmářských slavnostech, odborných i laických exkurzích, zážitkovém vyučování, ale i při běžném nákupu masa.Naše přednosti

 • Vlastní chov

  Veškerá zvířata prožijí spokojený život bez stresů na šťavnatých pastvinách v CHKO Broumovsko.

 • Vlastní porážka

  Na farmě jsme vybudovali ekologickou porážku, která splňuje nejen nejpřísnější veterinární předpisy, ale zajišťuje i etické zacházení se zvířaty.

 • Prodej z farmy

  Přímý prodej z farmy konečnému zákazníkovi nám umožňuje neustálou kontrolu nad kvalitou masa.

napsali o nás

“Miluji steaky, tudíž Bošinovic farmu. Mají nejlepší maso jaké jsem kdy ochutnala. Manželé Bošinovi jsou velmi milí a přátelští lidé, kteří pěčují o svoji farmu s láskou.”

Marcela Holušová


“Poctivá práce, kvalitní a výborné maso i výrobky z něj, přátelští a ochotní majitelé se skvělým přístupem, stále nové nápady pro příznivce, návštěvníky a zákazníky. Ano, tak to skutečně je. Ale k tomu všemu ještě něco navíc, něco si každý musí najít sám. Tak hledejte, zjišťujte, navštivte, ochutnávejte a nacházejte!”

Michaela Plšková